11.11.

Pozwolenie na odrośnięcie  Hydrze głowy, przyzwolenie na  wszelką formę faszyzmu powinno być hańbą  dla rządzących i nas wszystkich. Jeżeli komuś wydaje się, że  można tym sterować i nie wymknie się z pod kontroli to powinien  odrobić lekcje z historii. Hańbą jest dla nas ten przemarsz. Powinniśmy się wstydzić i jest mi jako zwykłemu człowiekowi  ogromny wstyd  za to.  Idea bohaterów wojny jest bajką i pożywką  dla grup, które chcą tym zamydlić  oczy by ukryć ważne problemy. Marzy mi się skończenie Mickiewiczowskiego mesjanizmu tak wypaczonego teraz.  Nie jesteśmy narodem wybranym.  Jesteśmy  narodem  takim jak wszystkie inne.

3 Komentarze

  1. Historia (niestety) wciąż uczy nas tego, że nigdy nikogo i niczego nie nauczyła. Niektórzy wolą zginąć w powstaniu, niż umrzeć z błahego powodu, spowodowanego totalnym chaosem w opiece zdrowotnej (tzw. SŁUŻBIE zdrowia).
    Polecam A. Camus – „Dżuma”.
    Pozdrawiam.

  2. Jesteśmy narodem przegranym droga Be. My zawsze ponosimy klęski, pomimo heroizmu, jaki w nas siedzi. Potrafimy się bić, ale rzadko o swoje. za rzadko.

    pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.